fbpx

Podsumowanie warsztatów 22.10.

Uspokój głowę,
rozwiń skrzydła

 

Kochani,

bardzo dziękujemy Wam za zaufanie i udział w naszych warsztatach.

Jesteśmy bardzo wdzięczne, że mogłyśmy dzielić się energią z tak wspaniałymi osobami jak Wy i z pewnością to spotkanie zostanie na długo w naszej pamięci.

Kasia i Ewa

 

Poniżej znajdziecie link do zdjęć, filmików i certyfikat uczestnictwa (filmiki mogą być aktywne dopiero za kilka dni, google potrzebuje czasu na ich przetworzenie).

Warsztaty Kiełczów

Recenzje

Chciałybyśmy, żeby każde kolejne warsztaty były równie dobre, albo też lepsze, dlatego stworzyłyśmy krótką anonimową ankietę powarsztatową (5 pytań).

To też miejsce, gdzie możecie udzielić swojej recenzji, którymi później będziemy mogły dzielić się z innymi osobami.

Będziemy wdzięczne za wypełnienie.

O prowadzących

Poniżej kilka informacji o nas oraz linki do miejsc, gdzie możecie nas znaleźć.

Katarzyna Stróżyńska

Katarzyna Stróżyńska

MBA, Arteterapeutka i Magister sztuki, Coach ICF ACC

Trenerka fotograficznego czytania i innych metod szybkiego uczenia się, w których wyciszenie stresu i uzyskanie dobrostanu psychicznego jest kluczowe dla zwiększenia potencjału ludzkiego mózgu.

Stosuje artetecoaching i narzędzia związane z wyrażaniem emocji za pomocą twórczości i wyobraźni, by uczestnicy zajęć w szybki, przyjemny i skuteczny sposób odzyskiwali siły psychiczne, wzmacniali kreatywność, logiczne myślenie i odwagę! – by żyć zgodnie ze swoimi pasjami i życiową misją. Pierwsze warsztaty przeprowadziła w 1998 roku

Jest uważną obserwatorką ludzi, którym towarzyszy w pracy nad własnym rozwojem. Z szacunkiem i uznaniem patrzy jak wzmacnianie poczucia własnej wartości i docenianie posiadanych zasobów skutkuje wzrostem pewności siebie, a to z kolei daje im odwagę wyznaczania inspirujących celów i energię do ich realizacji. Delikatnie, czule i ostrożnie wspiera udręczonych stresem ludzi w odzyskiwaniu dobrostanu i psychicznej równowagi. Pierwsze warsztaty poprowadziła w 1998 roku.

Ewa Stróżyńska

Ewa Stróżyńska

Trenerka doświadczeń, Medytatorka, Twórczyni kreatywna

Z wykształcenia Manager Kreatywny, projektantka usług (Service Design) i doświadczeń użytkownika (User Experience).

W ostatnich latach mieszkając w Londynie, studiowała nauki medytacji, techniki pracy z myślami i emocjami. Ukończyła kurs z dr Joe Dispenzą, kurs Mindfulness oraz kurs Life Coaching w oksfordzkich collegach, w tym samym czasie kończąc studia magisterskie, prowadząc badania dot. stresu i poczucia szczęścia. Wcześniej studiowała wokalistykę jazzową, ucząc się technik prawidłowego oddechu i pracy z ciałem.

W swojej pracy kieruje się przede wszystkim ideą Human-Centred Design oraz metodyką Design Thinking, łącząc je z filozofią Wschodu – ZEN, która zakłada, że świat widzi się najlepiej, kiedy człowiek nie kieruje się swoimi uprzedzeniami.

Ciekawostka:
Wychowana w rodzinie artystów, malarzy. To swoim genom zawdzięcza poczucie estetyki i zdolności artystyczne od malarstwa po rzeźbę, czy fotografię.

Medytacja

kompendium wiedzy dla początkujących

Poniżej znajduje się link do książki mojego autorstwa.

Z hasłem: warsztaty20 otrzymacie rabat 20%.

Do każdego zakupu wystawiana jest faktura VAT.

Warsztaty Kiełczów

Dołącz do Newslettera!

Dołącz do Newslettera, a w prezencie otrzymasz zniżkę 10% na zakup e-książki o medytacji.