fbpx
medytacja

Cześć,
jestem Ewa

Nazywam się Ewa Stróżyńska. Jestem twórczynią kreatywną, badaczką i obserwatorką. Studiując nauki medytacji, pracy z myślami i emocjami poznałam, jak ogromną posiadają moc i jak systematyczna praktyka potrafi pozytywnie wpłynąć na każdy element naszego życia, kierując się zasadą, że nasze życie na zewnątrz zaczyna się od środka.

Nasze życie na zewnątrz, zaczyna się od środka.

medytacja

Choć kocham współczesny minimalizm, preferuję eklektyzm zarówno w obszarze zdobywania wiedzy, jak i doświadczeń. To właśnie różnorodność zadań, ciekawość i podążanie za intuicją ukształtowała mnie zawodowo i osobiście, stale motywując mnie do pogłębiania wiedzy i umiejętności.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim ideą Human-Centred Design oraz metodyką Design Thinking, łącząc je z filozofią Wschodu – ZEN, która zakłada, że świat widzi się najlepiej, kiedy człowiek nie kieruje się swoimi uprzedzeniami.

Świat widzi się najlepiej, kiedy człowiek nie kieruje się swoimi uprzedzeniami.

Mieszkałam w Oksfordzie, Londynie, pomieszkiwałam w Kopenhadze, skończyłam kurs w Antwerpii, ucząc się od najlepszych. W Polsce mieszkałam w Poznaniu i we Wrocławiu, gdzie obecnie przebywam. To właśnie dzięki pracy w różnych środowiskach i z różnymi zadaniami poznałam, co najbardziej mnie interesuje, co kocham. Poznałam siebie i odkryłam swoją misję, która poprowadziła mnie do stworzenia tego portalu i dzielenia się swoją wiedzą z zakresu pracy z myślami i emocjami i tym samym, powstania książki „Medytacja. Kompendium wiedzy dla początkujących”.

Lubię zmiany, nowe przestrzenie, obserwacje i przede wszystkim, lubię wiedzieć. Każdy zakończony etap nauki, rozpoczynam kolejnym, stale pogłębiając swoją wiedzę. W pierwszych warsztatach z NLP wzięłam udział, jako najmłodszy uczestnik, w wieku 16 lat. I choć od tego czasu dużo się zmieniło, ukończyłam wiele warsztatów, szkoleń, szkół i studiów, to kilka lat temu ponownie skoncentrowałam szczególną uwagę na obszarze pracy z myślami i w tym kierunku poprowadziłam swoją ścieżkę naukową.

Z wykształcenia jestem managerem kreatywnym, projektantką usług (Service Design) i doświadczeń użytkownika (User Experience). W ostatnich latach mieszkając w Londynie, studiowałam nauki medytacji, techniki pracy z myślami i emocjami. Ukończyłam kurs z dr Joe Dispenzą, kurs Mindfulness oraz kurs Life Coaching w oksfordzkich collegach, w tym samym czasie kończąc studia magisterskie, prowadząc badania dot. stresu i poczucia szczęścia.

Pogłębianie wiedzy z tych obszarów daje mi apetyt na więcej, a dzielenie się nią i feedback dotyczący pozytywnych efektów dodaje energii, pieczętując całość – że warto i że to właśnie ścieżka, którą chcę podążać. By wznosić energię swoją i innych na wyższy level, pomagać poczuć szczęście, spokój ducha i obfitość. Tak, by świat wokół mnie wzbogacał się o ludzi szczęśliwych, zdrowych, dowartościowanych i empatycznych.

Wiem, jak energia jednostki potrafi zmienić tłum, dlatego czuję, że warto.

Z odwagą i miłością w sercu,

Ewa Stro

medytacja

Sprawdź najnowsze medytacje

01.

Medytacja spokoju i bezpieczeństwa

Medytacja

Wprowadź swój umysł i ciało w stan spokoju i bezpieczeństwa, dzięki 9-minutowej medytacji po polsku. Jest to medytacja prowadzona, możesz ją wykonać o dowolnej porze. Wchodząc w stan relaksacji, poczujesz spokój i bezpieczeństwo.

02.

Pogotowie energetyczne 

Medytacja

Medytacja prowadzona po polsku z intencją pozytywnego nastawienia – pogotowie energetyczne Podnieś swoją energię. Popraw nastrój. Poczuj motywację. 

Dołącz do Newslettera!

Dołącz do Newslettera, a w prezencie otrzymasz zniżkę 10% na zakup e-książki o medytacji.